سرویس و تعمیر شیرآلات صنعتی

خدمات مشاوره ای، سرویس، تعمیر و کالیبراسیون:

شرکت فروهر اهواز با ایجاد یک کارگاه مجهز در زمینه سرویس، تعمیر و کالیبرسیون ولوهای صنعتی اقدام به خدمت رسانی به استان نموده است. از آنجا که هزینه نگهداری و تعمیر یک شیر صنعتی به مراتب پایین تر از قیمت خرید شیر جدید است بحث نگهداری و حفظ عملکرد درست شیر از اهمیت بالایی در صنعت بهره برداری و تعمیرات برخوردار است. شرکت فروهر از این رو دنبال ارائه خدمات مورد نیاز به صنعت با رویکرد مهندسی و با استفاده از تجربیات کارشناسان این حوزه است.این شرکت با تعمیر و تست شیرآلات صنعتی از انواع متفاوت شامل شیر یک طرفه، شیر ایمنی، شیر دروازه ای و ... رزومه ای ارزشمند در این صنعت در حال ایجاد است. در این خصوص هرگونه تعمیر و تست را در ولوشاپ را متناسب با استانداردهای API، ASME، ANSI و ASTM انجام می دهد.

در زمینه سرویس و تعمیرات شیرآلات صنعتی بازرسی NDT و بهبود سطوح بخش های داخلی با فرآیندهای Grinding و Lapping انجام شده و در صورت نیاز و درخواست کارفرما پوشش دهی و Cladding انجام می گیرد. همچنین تست فشار هیدرولیک یا پنوماتیک بدنه ولو و تست های نشتی نشیمنگاه Seat leakage متناسب با استانداردهای API 598, API 6D, API 527 و ASME/ANSI FCI 70-2 انجام می پذیرد.

مراحل انجام تعمیر و تست شیرآلات صنعتی متناسب با استانداردهای تعمیرات:

خدمات ما در زمینه تعمیرات:

  • Servicing & Repairing the Valve
  • Manufacturing & Replacing the Component
  • Grinding & Lapping & Cladding & Repacking
  • Adjustment & Leakage Test
  • Record and Report

مسئولیت پذیری و پاسخگویی

کلید اصلی مشتری مداری پیگیری و مسئولیت پذیری نسبت به تعهدات و نیاز مشتری است که این مجموعه در خصوص خود را متعهد دانسته و نسبت به خدمات تعمیراتی خود حداقل تا 6 ماه ضمانت صادر می نماید.

دانش مهندسی

تطابق فرآیند سرویس و تعمیر شیرآلات و تست های نشتی مطابق با استانداردهای مطرح نشان از کیفیت خدمات داشته و در کنار تجربه کارشناسان خبره موجب اطمینان از صحت عملکرد شیر بعد از تعمیر خواهد داشت.

دسترسی

حضور کارگاه در منطقه خوزستان قابلیت خدمت رسانی به صنایع نفت و گاز، نیشکر و فولاد را در کوتاه ترین زمان ممکن محقق نموده و امکان بازدید متداوم از روند تعمیر را برای مشتری فراهم می آورد. که در زمان و هزینه صرفه جویی زیادی می گردد.

تولید خلاصه الزامات و معیارهای تست استانداردها


استانداردها

Specification For Pipeline Valves:

API Specification 6D is the (proposed) national adoption of ISO 14313: 1999, Petroleum and Natural Gas Industries-Pipeline Transportation Systems-Pipeline Valves. This International Standard specifies requirements and gives recommendations for the design, manufacturing, testing and documentation of ball, check, gate and plug valves for application in pipeline systems.

Valve Inspection and Testing:

API 598 covers inspection, examination, supplementary examinations, and pressure test requirements for resilient-seated, nonmetallic-seated (e.g. ceramic), and metal-to-metal-seated valves of the gate, globe, plug, ball, check, and butterfly types.

Seat Tightness of Pressure Relief Valve:

This standard describes methods of determining the seat tightness of metal- and soft-seated pressure relief valves, including those of conventional, bellows, and pilot-operated designs.

خدمات سرویس تعمیر

Repacking

در سرویس نگهداری شیرآلات متناسب با نوع وضعیت بهره برداری و عمر شیر، پکینگ و آب بندی های شیر تعویض شده و شیر برای تداوم فعالیت در بهره برداری آماده می شود.

Grinding & Lapping & Cladding

گرین کاری و لپینگ دو روش متداول برای از بین بردن آسیب دیدگی های سطحی بخش داخلی شیر و ایجاد صافی سطح متناسب با نیاز شیر است. در برخی موارد بحث پوشش دهی نیز با توجه به سیال مورد استفاده به فرآیند تعمیر افزوده می شود.

Leak Test

در آخرین مرحله سرویس و تعمیر، شیر از لحاظ نشتی تست شده و باتوجه به الزامات و معیارهای استانداردهای تست نشتی مورد بررسی قرار می گیرد. در صورت آب بندی مناسب ، صحت تعمیر توسط بازرس تایید شده و برگه های تاییدیه و کالیبراسیون صادر می شود.

مشتریان ما